Не можна допомогти всім, каже безсердечний, - і не допомагає нікому.
Марія фон Ебнер-Ешенбах
Головна Про фонд Новини фонду Акція "Твори дива"

Акція "Твори дива"

25.12.2014

На Волині завершилася акція «Твори дива». Під час заходу в корпусах Східноєвропейського національного університетуз бирали теплі речі для солдатів, які воюють на сході, та іграшки, солодощів для дітей-напівсиріт та діток з особливими потребами. Організаторами такого збору виступили ГО «Самопоміч», обласний благодійний фонд «Карітас Волинь», благодійний фонд «Ефективне суспільство».


Як розповіла координатор акції Юлія Вусенко, теплі речі для бйців завезли на Самооборону. Іграшки ж поїхали у школу-інтернат в селищі міського типу Головно, що в Любомльському районі. Та цим акція не обмежилася охопили увагой й місцевих луцьких діток з особливими потребами, сиріт. Для них навіть влаштували майстер-клас зі створення національної іграшки.

До акції долучилися Головне управління ДФС у Волинській області в особі Чуя Віталія Володимировича, Державна служба з надзвичайних ситуацій в області, ПП «Угринів молоко», ТзОВ «Торговий дім «М'ясопродукт», ТМ «Торчинм`ясопром», ФОП Теліцин О.В., ТМ «Апельсин», та підприємці Завокзального ринку в особі Нікітюка Віталія та Дем'янчука Андрія.

Юлія Вусенко додає: благодійність треба виховувати, до неї обов'язково потрібно залучати молодь. Адже навіть маленька дрібничка, подарована від щирого серця, важить багато. І благодійниками можуть стати не лише багатії-філантропи, а й звичайні студенти, молоді люди. І саме підростаюче покоління треба вчити допомагати ближнім, тим, хто цього найбільше потребує. Саме за таким принципом жив Святий Миколай, який дав всім приклад доброти і самопожертви.

Іграшки, зібраі в університеті

Іграшки, зібрані в університеті

Державна фіксальна служба

Теплі речі для бійцівМайстер-клас для дітей


Подарунки вимушеним переселенцям від Угринів-молоко

25.12.2014

Коментарі

Схожі статті

30.11.-0001

Партнери

Партнерами благодійного фонду є громадські організаці, а також фізичні особи, які виявили бажання допомогти соціально незахищеним верствам населення.

30.11.-0001

Новини фонду

В даному розділі розміщені новини пов'язані з роботою Фонду.

Останні новини

02.01.2015

Подарунки для діток воїнів АТО

Благодійний фонд "Ефективне суспільство" спільно з ГО "Територія" 2.2 продовжує радувати подарунками діток героїв.
25.12.2014

Подарунки для дітей воїнів загиблих в АТО

Напередодні Нового року представники громадських організацій об’єдналися, щоб створити свято для дітей героїв.
25.12.2014

Акція "Твори дива"

БФ "Ефективне суспільство" спільно з ГО "Смопоміч" та ОБФ "Карітас Волинь" провели акцію "твори дива"

Ми у facebook

Наші партнери та спонсори