Не можна допомогти всім, каже безсердечний, - і не допомагає нікому.
Марія фон Ебнер-Ешенбах
Головна Про фонд Новини фонду Дітей, батьки яких воюють в АТО, а також дітей вимушених переселенців, знайомили з правилами пожежної безпеки

Дітей, батьки яких воюють в АТО, а також дітей вимушених переселенців, знайомили з правилами пожежної безпеки

25.12.2014

Благодійну акцію організували із допомогою Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, громадської організації «Самопоміч», Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Волинь» та благодійного фонду «Ефективне суспільство».

Так, у рамках заходу презентували інформаційно-навчальну програма, де діти матили змогу ознайомитись в ігровій формі з правилами пожежної безпеки, умовно гасити полум'я за допомогою пожежного приладдя. І малят, і дорослих не залишили байдужими виставкові павільйони з діорамами будинку до і після пожежі. З сумом в очах найменшенькі спостерігали як через необережність діток, які хотіли «по-дорослому» нагодувати плюшевого ведмедика, розпалили вогнище посеред кімнати, і трикімнатна квартира перетворилась у попелище.

«Пам'ятайте, дітки, що трикімнатна квартира повністю вигорає за 15 хвилин, а однокімнатна – за 5-6 хвилин», - розповідала завідувач виставки Євгенія Пуць.

Дітлахи з широко розплющеними очима слухали про неймовірні розповіді з життя рятувальників, могли доторкнутися до пожежно-рятувального обладнання усіх часів, послухати пожежну сирену, а також на прикладі макету спостерігати за ліквідацією пожежі на нафтобазі.

«Дід Мороз – це наш колега, бо в нього теж червоний кожух, а, отже, у душі він – справжній пожежник», - жартома звернувся до маленьких гостей голова Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства Григорій Загородній, який завітав на свято, аби привітати тих, чиї батьки, не шкодуючи власного життя, захищають країну та своїх дітей.

Також поспілкуватись з юними гостями прийшов начальник Управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук. Він побажав, аби Святи Миколай приніс кожному із присутніх злагоду та благополуччя на мирній українській землі, а також подарунки та лише радісні звістки.

«Нехай надзвичайні ситуації оминають вас і ваших близьких. А наша служба і надалі стоятиме на сторожі безпеки усіх без винятку громадян, а особливо таких діток, як ви», - зауважив він та презентував присутнім дитячі навчальні книжки «Абетка безпеки», видані в рамках проекту «Молодь прикордоння: разом за безпеку».

Окрім цього, директор Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Волинь» отець Володимир Кметьпоцікавився у дітей, чи знають вони, хто такий Святий Миколай та спільно із волонтерами також вручив їм подарунки: «Чи знаєте ви, хто такий Миколай? Він народився аж у 270 році, але всі досі пам'ятають його любов та добрі справи. А допомагав він таким незвичним способом, що ніхто не знав, що це він. Напевно, ми всі – також помічники Святого Миколая. Бо і в теперішній складний час ми хочемо добра та миру», - звернувся він до присутніх.


Опісля учасники волинської команди ДЮП - лауреати Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників – команда «Професіонали» Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького, потішили гостей виступом у формі КВК, під час якого, танцюючи та співаючи, розповіли про правила пожежної безпеки.

Юні рятувальники презентували дітлахам м'які іграшки та смаколики, а також вручили дітлахам солодкі подарунки.

«Ми повинні не просто роздавати подарунки й стрибати біля ялинки, а й, розважаючись, дати дітям корисні знання. Зокрема, й про те, що можна робити, а чого робити не слід. Тобто, під час організації таких заходів, важливо вдало поєднати цікаве й корисне – засвоєння правил з пожежної безпеки у ігровій формі та спілкування з святим отцем. Ну й, звичайно, багато подарунків», - резюмувала співорганізатор акції, волонтер Юлія Вусенко.

Діти й дорослі з цікавістю слухають екскурсію

Пожежники показали, як утворюється піна для гасіння нафтопродуктів

Навчальні книжки «Абетка безпеки»Текст та фото Інформаційний портал "Волинські новини"

25.12.2014

Коментарі

Схожі статті

30.11.-0001

Новини фонду

В даному розділі розміщені новини пов'язані з роботою Фонду.

30.11.-0001

Звернення по допомогу

В цьому розділі Ви можете звернутися по допомогу або вказути осіб, які її потребують. Волонтери Фонду та партнери зроблять все можливе аби допомогти.

Останні новини

02.01.2015

Подарунки для діток воїнів АТО

Благодійний фонд "Ефективне суспільство" спільно з ГО "Територія" 2.2 продовжує радувати подарунками діток героїв.
25.12.2014

Подарунки для дітей воїнів загиблих в АТО

Напередодні Нового року представники громадських організацій об’єдналися, щоб створити свято для дітей героїв.
25.12.2014

Акція "Твори дива"

БФ "Ефективне суспільство" спільно з ГО "Смопоміч" та ОБФ "Карітас Волинь" провели акцію "твори дива"

Ми у facebook

Наші партнери та спонсори