Не можна допомогти всім, каже безсердечний, - і не допомагає нікому.
Марія фон Ебнер-Ешенбах
Головна Партнери

Партнери

ВОБФ "Карітас-Волинь"

Організація надає соціальну допомогу потребуючим верствам населення, незалежно від національної приналежності та віросповідання. Спільно з БФ "Ефективне суспільство" допомагає переселенцям, а також родинам військових, які воюють на Сході країни.

Інститут політичної освіти

Місією ІПО є політична освіта українського суспільства, розвиток місцевого самоврядування та парламентаризму, європейська інтеграція України, утвердження демократичних цінностей. Дана організація підтримує діяльність благодійного фонду "Ефективне суспільство"

Андрій Осіпов

депутат Луцької міської ради, адвокат

ГО "Луцькі дороги"

ГО "Луцькі дороги" створена з метою громадського контролю за якістю будівництва та ремонтом дорожнього покриття на рівні м. Луцька. Дана організація створена за підтримки Благодійного фонду "Ефективне суспільство"

ГО "Переселенці Криму і Донбасу"

Основною метою діяльності Громадської організації є захист інтересів переселенців з Криму, Донецької, Луганської областей; здійснення громадського контролю за органами влади та місцевого самоврядування, в т.ч. проведення мирних зібрань та масових заходів, збирання, аналіз та оприлюднення необхідної інформації, здійснення відео- та фотозйомки, направлення звернень, скарг, позовів до службових осіб місцевого самоврядування та державної влади, в правоохоронні органи, суди, з приводу захисту інтересів членів громадської організації та інших осіб.

ГО "Самопоміч"

ГО "Самопоміч" - це західноукраїнська громадська організація з рівнем довіри і активістами. БФ "Ефективне суспільство" активно співпрацює з цим обёєднанням на Волині, надаючи допомогу воїнам АТО та їх родинам, переселенцям зі Сходу та Криму.

ГО "Територія 2.2"

ГО "Територія 2.2" створена з метою забезпечення та сприяння у набутті якісних практичних професійних знань, вмінь та навичок у різноманітних сферах життя, створення умов для розвитку особистості, утвердження християнських цінностей серед дітей, молоді, дорослих та сімей, виховання нового покоління в дусі християнської етики та здорового способу життя, задоволення та захист законних соціальних, творчих, економічних та інших спільних інтересів своїх членів.

Останні новини

02.01.2015

Подарунки для діток воїнів АТО

Благодійний фонд "Ефективне суспільство" спільно з ГО "Територія" 2.2 продовжує радувати подарунками діток героїв.
25.12.2014

Подарунки для дітей воїнів загиблих в АТО

Напередодні Нового року представники громадських організацій об’єдналися, щоб створити свято для дітей героїв.
25.12.2014

Акція "Твори дива"

БФ "Ефективне суспільство" спільно з ГО "Смопоміч" та ОБФ "Карітас Волинь" провели акцію "твори дива"

Ми у facebook

Наші партнери та спонсори